Spółka Yakan jest polską firmą odzieżową

zajmującą się projektowaniem oraz dystrybucją 4 marek: Viceversa, Flipper, New Line, Insider. Yakan działa na rynku odzieżowym od początku lat ’90-tych. Początkowo funkcjonowała jako firma „Piekarski” – zajmując się importem T-shirtów, następnie powoli zaczęła poszerzać asortyment. Obecnie w firmie pracuje doświadczony zespół projektantów, który tworzy całe kolekcje, nowe na każdy sezon. Firma posiada własne biuro projektowe w Olsztynie oraz biuro w Szanghaju. Obecnie firma jest właścicielem kilku marek: Flipper, New Line, Insider oraz Viceversa.

Siedziba

Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, natomiast jej przedstawiciele działają na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Produkowany przez nas towar sprzedawany jest w hipermarketach, hurtowniach odzieżowych, w butikach m.in. w: Czechach, Słowacji, Rumunii i Ukrainie.

Misja

Misją spółki jest kreowanie i sprzedaż dobrych jakościowo, wygodnych ubrań, których wzornictwo jest zgodne z najnowszymi tendencjami modowymi. Jednocześnie szeroki asortyment, jaki oferują marki zrzeszone pod ramieniem spółki YAKAN, zaspokoją potrzeby różnorodnego kręgu klientów.