Inwestor Yakan Trade

Swoje biznesowe doświadczenie i kapitał zdobywaliśmy przez lata w branży odzieżowej. Wypracowane starannie standardy postanowiliśmy przenieść do sektora budowlanego. Jesteśmy przekonani, że potwierdzają to zrealizowane już inwestycje.
 

Nasze premierowe przedsięwzięcie to Apartamenty Villa Park przy ul. Turystycznej w Ostródzie. Dwa budynki, niemal tuż obok plaży miejskiej, a w nich 48 mieszkań (od 34 do 103 m2) o podwyższonym standardzie. Do tego podziemny parking podziemny i plac zabaw dla najmłodszych. To było wyzwanie, z którego już teraz jesteśmy dumni!

 

Kolejna inwestycja zrealizowana w Ostródzie to Apartamenty Stary Tartak przy ul. 3 Maja, czyli 18 mieszkań (od 42 do 59 m2), wkomponowanych w spokojne osiedle domów jednorodzinnych. Za nami jest już także drugi etap tej inwestycji (19 mieszkań o powierzchni 44 do 95 m2), a absolutną nowość w naszej ofercie stanowi zaprojektowane według najbardziej współczesnych standardów osiedle Pod Klonami. Dziewięć apartamentów w zabudowie szeregowej, z garażami i kameralnymi ogródkami powstaje niemal w samym centrum Ostródy.

 

To nie koniec. Planujemy kolejne realizacje na Mazurach. Podążamy za trendami, cenimy dobry design i patrzymy dalej w przyszłość. W ten sposób zrodziła się koncepcja inwestycji Przystań Stare Jabłonki, czyli 10 całorocznych domów nad jeziorem Szeląg Wielki, które połączą bliskość natury, innowacyjność proekologicznych rozwiązań i unikatowy design.

 

Więcej informacji w naszym katalogu.