mapa

Lokalizacja

Osiedle Pod Klonami zlokalizowane jest przy ulicy Traugutta w Ostródzie. W najbliższej okolicy znajdują się dwie placówki edukacyjne, a także Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Na infrastrukturę handlowo usługową składa się wiele punktów. W odległości 500m znajduje się Galeria Mazurska. Bliskość terenów rekreacji sportowej, basen, Jezioro Drwęckie, promenada oraz ścieżki rowerowe to kolejne zalety tego osiedla.
przejdź do następnej sekcji
 • Kraina tysiąca jezior
  Osiedle Pod Klonami położone jest wśród licznych jezior, rzek, kanałów oraz wspaniałych kompleksów leśnych. To świetne miejsce dla miłośników przyrody oraz malowniczych krajobrazów. W samej Ostródzie znajduje się pięć jezior, a zaraz przy granicy miasta kolejnych dziesięć.
 • Sportowy klimat
  Lokalizacja sprzyja aktywnym formom wypoczynku. Latem największymi atrakcjami są sporty wodne. Dużym zainteresowaniem cieszą się również szlaki rowerowe i piesze o łącznej długości ponad 200km.
 • Zabytki
  Osiedle Pod Klonami położone jest w Ostródzie. Miasto to jest ważnym ośrodkiem turystycznym głównie ze względu na historie. Obiekty dziedzictwa kulturowego zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.
 • Świeże powietrze
  Malownicze krajobrazy, jeziora, rzeki, liczna roślinność oraz świeże powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest dobre dla młodych jak i starszych, którzy w ten sposób dotleniają organizm, dbają o sylwetkę, kondycję i stan psychiczny.
 • Udogodnienia
  Osiedle Pod Klonami to ciche i spokojne miejsce w centrum miasta. Apartamenty dostępne są z własnym garażem i ogródkiem. Główne atuty tej lokalizacji to: 10 minut spacerem do centrum miasta, galerii handlowej, basenu miejskiego, stadionu z kortami oraz 5 minut spacerem do najbliższej szkoły podstawowej. W atramentach zastosowane zostało ogrzewanie podłogowe. Stawiamy na ekologię i w każdym apartamencie - mieszkaniu instalujemy rekuperację.